Skocznie narciarskie Karpacza

    Niewiele osób wie, że w Karpaczu istnieje skocznia narciarska., słuzy ona głownie jako punkt widokowy. narty w Karpaczu są bardzo dobrze rozreklamowane i są głównym motorem do tego, aby coraz większe rzesz ludzi przyjeżdżały właśnie do tego malowniczego miasta.  Niedaleko skoczni znajdują się pokoje gościnne w karpaczu dzięki którym można zorganizować sobie bardzo przyjemny nocleg z widokiem na skocznie narciarską.
Skocznia usytuowana w Karpaczu nazywa się Orlinek, dlatego właśnie oznakowań z tą nazwą należy szukać, jeśli tylko chcemy tam dotrzeć. Cała konstrukcja skoczni wykonana jest z drewna, jednak mimo silnych wiatrów panujących w Karpaczu, można czuć się na niej bardzo bezpiecznie. Właśnie na tej skoczni swoje skoki wykonywał też Adam Małysz i to właśnie do niego należy rekord długości na tej skoczni.
 W 2000 roku skocznia musiała zostać przebudowana, aby przygotować się do krajowych mistrzostw juniorów w Polsce. Dzięki tej modernizacji teraz mogą odbywać się tam naprawdę prestiżowe imprezy sportowe.


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.isma.wkarpaczu.pl

  tel.[+48] 608 813 425  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony